iphone

Jak działa aplikacja Fooder?

Zbieraj, edytuj i organizuj przepisy kulinarne w swoim telefonie.

Boisz się zabierać laptopa z przepisem do kuchni, żeby się nie zniszczył? Na zakupach nie możesz sobie przypomnieć listy potrzebnych składników? A może po prostu męczy Cię już włączanie komputera za każdym razem, kiedy chcesz coś ugotować?

Ściągnij Foodera na swój telefon i przekonaj się, jakie to wygodne, kiedy cała Twoja kolekcja przepisów mieści się w kieszeni.

Łatwy dostęp do przepisów z każdego miejsca. Przez 24 godziny na dobę.

Kiedy robisz zakupy, rozmawiasz ze znajomymi i kiedy szukasz kulinarnych inspiracji – przepisy z Twojej kolekcji są zawsze pod ręką. Fooder na komórkę działa w trybie offline, więc możesz przeglądać swoje przepisy nawet bez dostępu do Internetu.

Gotuj z Fooderem – to naprawdę wygodne

Uruchom aplikację na pełnym ekranie i korzystaj z przepisu podczas gotowania. Możesz skupić się na gotowaniu, nie ryzykując, że zniszczysz komputer. No i nie musisz nic drukować.

Dodawaj wygodnie przepisy na Foodera

Zbieraj przepisy, przeglądając strony kulinarne na komórce lub tablecie. Nie umknie Ci już żadna kulinarna inspiracja. Dzięki aplikacji Fooder możesz dodawać do swojej kolekcji przepisy ze stron i blogów a także własne propozycje potraw.

Dbaj o porządek w swojej kolekcji

Tylko od Ciebie zależy, jak uporządkujesz swoje zbiory. Wolisz podzielić ją na „obiady” i „kolacje” a może według składników? Stwórz takie etykiety, jakie chcesz i oznacz nimi przepisy, aby wygodnie przeszukiwać swoją kolekcję. Łatwo znajdziesz przepis, którego właśnie szukasz..

googleplay  appstore