Już za kilka dni Wielkanoc. Nic dziwnego, że w wielu kuchniach trwają intensywne przygotowania. Postanowiliśmy Wam w nich pomóc najlepiej, jak umiemy – podpowiadając sprawdzone przepisy na smaczne dania. Mamy nadzieję, że potrawy, które według nich przygotujecie, oczarują Waszych bliskich i przyjaciół.

Pod adresem wielkanoc.fooder.pl znajdziecie aż 100 przepisów! Są wśród nich propozycje dań odpowiednich na wielkanocne śniadanie, a także uroczyste, świąteczne obiady. Pamiętaliśmy zarówno o miłośnikach tradycji, jak i zwolennikach kulinarnych eksperymentów. Tych pierwszych zapraszamy do wypróbowania przepisów na żur, pieczoną białą kiełbasę czy schab ze śliwką. Drugim polecamy zaskakujące dania, które pozwolą na nowo odkryć smaki świątecznych przysmaków, takie jak tarta à la świąteczny żur z białą kiełbasą, jajkiem na twardo i majerankiem lub pascha w wersji light.

Zobaczcie, pełną listę przepisów na Wielkanoc>>

Które z nich wypróbujecie? Dajcie znać, jak Wam smakowało w komentarzach na blogu lub na Facebooku.

Pamiętajcie, że Fooder pozwala Wam nie tylko przeszukiwać przepisy innych, ale też dzielić się z nimi pomysłami na niezapomniane dania. Jak wynika z naszych badań, aż 68% z Was dzieli się przepisami ze znajomymi i rodziną. Jeśli macie w swoich kolekcjach przepisy, do których warto zajrzeć w nadchodzącym tygodniu, dodajcie do nich etykietę „wielkanoc”. Dzięki temu inne osoby na Fooderze bez trudu trafią na przepisy, które polecacie.

wielkanoc3

Na Fooderze jest już 285 przepisów, do których dodano etykietę „wielkanoc”>>

Z niecierpliwością czekamy na Wasze propozycje.