Na Fooderze możesz znaleźć zbiory wielu osób, które lubią gotować. Możesz obserwować ich przepisy.
Etykiety na Fooderze pozwalają segregować przepisy i szybko je przeszukiwać. Możesz stworzyć dowolną ilość etykiet. Nazwij je tak, jak chcesz, np. obiady, ciasta czy kuchnia włoska.
Pod każdym z przepisów na Fooderze możesz znaleźć dwa rodzaje etykiet: jedną szarą i dowolną ilość zielonych lub niebieskich.
Przejdź na stronę Obserwowane osoby i wybierz przycisk Dodaj nowe osoby. Wyszukaj znajomych z Facebooka lub za pomocą adresów e-mail.
Nad każdym ze swoich przepisów na Fooderze możesz zobaczyć symbol kłódki.
Wiemy, że autorzy przepisów wkładają mnóstwo wysiłku w przygotowanie dań. Szanujemy ich pracę i prawa autorskie.
Pełną listę swoich etykiet znajdziesz na stronie Twoje przepisy. Możesz tu przeglądać swoje etykiety, edytować je, zmieniać ich kolejność i utworzyć nowe.
Nie, Twój adres e-mail ani link do Twojego profilu na Facebooku nie będą widoczne na Fooderze.
Te przepisy z Internetu, które dodasz do swojego Foodera, możesz modyfikować – na przykład zmienić zdjęcie przepisu lub przeredagować jego tekst.
Przejdź do strony Twoje przepisy, aby uporządkować swoją kolekcję przepisów za pomocą etykiet.
Aby zarządzać listą osób, które obserwujesz, przejdź na stronę Obserwowane osoby i skorzystaj z przycisku Dodaj nowe osoby.
Inni użytkownicy Foodera mogą dodać Cię do listy obserwowanych osób, aby śledzić przepisy, które dodajesz. Jeśli chcesz mieć wielu obserwatorów, pamiętaj, by regularnie dodawać ciekawe przepisy.
Kliknij w przepis, aby zobaczyć jego pełną treść. W menu po prawej stronie znajdziesz opcję Pełny ekran, która pomoże Ci korzystać z Foodera podczas gotowania.
Oczywiście! Pochwal się koniecznie, jak Ci wyszło danie! Jak to zrobić?
Kliknij w przepis, aby zobaczyć jego pełną treść. Za pomocą strzałek wybierz zdjęcie, które chcesz ustawić jako główne.
Możesz zawsze zmienić nazwy swoich etykiet. Kliknij w wybraną etykietę, aby przejść do widoku wszystkich swoich przepisów, które zostały nią oznaczone.
Na Fooderze możesz zapisać nieograniczoną ilość przepisów z Internetu. Skopiuj link do przepisu z bloga lub serwisu kulinarnego.
Masz fajny pomysł na danie? Zapisz go na Fooderze. Zaloguj się na Fooderze i kliknij przycisk Dodaj przepis, a następnie wybierz opcję Wpisz własny przepis.
Możesz dodawać przepisy za pomocą wiadomości e-mail wysłanych z adresu, którego używasz do logowania na Fooderze.
Obsługiwane przez Foodera formaty zdjęć to JPG, GIF i PNG. Maksymalny rozmiar zdjęcia powinien wynosić 5 MB.
Zainstalowanie Przycisku Foodera w przeglądarce na komputerze umożliwia dodawanie przepisów bez konieczności wchodzenia na Foodera lub kopiowania adresów.
Dodanie Przycisku Foodera do przeglądarki pomoże Ci zbierać przepisy jeszcze szybciej i jeszcze wygodniej.
Ze względu na różnorodność stron i blogów, z których pochodzą przepisy, na Fooderze zdarzają się problemy z prawidłowym dodaniem ich treści.
Dodanie Przycisku Foodera do przeglądarki pomoże Ci zbierać przepisy jeszcze szybciej i łatwiej.
Dodanie Przycisku Foodera do przeglądarki pomaga w szybkim zbieraniu przepisów.
Obsługiwane przez Foodera formaty zdjęć to JPG, GIF i PNG. Maksymalny rozmiar zdjęcia powinien wynosić 5 MB.
Wiemy, że autorzy przepisów wkładają mnóstwo wysiłku w przygotowanie dań.
Kliknij w wybraną etykietę, aby przejść do widoku wszystkich swoich przepisów, które zostały nią oznaczone. Następnie z menu po lewej stronie wybierz opcję Usuń etykietę.
Obserwowanie etykiet na Fooderze pomoże Ci rozwijać kulinarne zainteresowania i śledzić nowości.
Obsługiwane przez Foodera formaty zdjęć to JPG, GIF i PNG. Maksymalny rozmiar zdjęcia powinien wynosić 5 MB.
Aby zarządzać etykietami, które obserwujesz, zajrzyj na stronę Obserwowane etykiety. Znajdziesz tam przepisy, które ostatnio dodano do Foodera
Adres url Twojego profilu na Fooderze (np. http://ola.fooder.pl) to unikalny link, pod którym można znaleźć wszystkie zebrane przez Ciebie przepisy.
Nazwa na Fooderze to po prostu imię lub pseudonim, którym chcesz się przedstawiać innym osobom. Jeśli chcesz, aby znajomi mogli łatwo Cię odnaleźć, przedstaw się swoim imieniem i nazwiskiem lub nickiem
Jeśli z jakiegoś powodu nie podoba Ci się na Fooderze, napisz do nas – chętnie wysłuchamy wszelkich sugestii i dowiemy się, co chcesz zmienić lub poprawić.
Aby założyć konto, potrzebujesz aktywnego adresu e-mail lub konta w serwisie Facebook.
Upewnij się, że login (e-mail) i hasło, jakich używasz do logowania na Facebooku są prawidłowe.
Sprawdź, czy adres e-mail, który wpisujesz, nie zawiera błędów ani literówek. Po wpisaniu prawidłowego adresu, na Twoją skrzynkę trafi wiadomość z linkiem do aktywacji konta.
Czy adres, który został podany podczas rejestracji na pewno nie zawierał błędów ani literówek? Jeśli podejrzewasz, że adres mógł być błędny, wypełnij formularz rejestracyjny ponownie, używając poprawnych danych.
Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z funkcji przypomnienia hasła. Odnośnik do niej znajdziesz pod formularzem logowania.
Aby zmienić hasło na Fooderze, zajrzyj do zakładki Twoje konto i skorzystaj z dostępnego tam formularza.
Twój problem może wynikać z chwilowych przerw w działaniu Facebooka. Takie usterki najczęściej są bardzo szybko usuwane, spróbuj więc po prostu odczekać chwilę i zalogować się ponownie.
Jeśli nie pamiętasz swojego hasła do logowania, skorzystaj z funkcji przypomnienia hasła. Odnośnik do niej znajdziesz pod formularzem logowania.
© 2019 Fooder – blog