Zrzut ekranu 2015-03-06 o 13.34.06Dodaj przycisk Zapisz na Fooderze do swojego bloga, aby ułatwić jego czytelnikom zapisywanie Twoich przepisów. 

W razie problemów lub pytań związanych z instalacją przycisku, napisz na adres redakcja@fooder.pl. 

Przycisk Zapisz na Fooderze działa tak samo jak przycisk Udostępnij na Facebooku znany ze stron internetowych, z tym że po kliknięciu w niego, przepis zostanie opublikowany na Fooderze, a nie Facebooku.

Aby zainstalować przycisk, należy dodać do szablonu posta na blogu następujący kod:
<script src="http://fooder.pl/widget.js?size=big&version=2"></script>

Kod powinien zostać wklejony w nagłówek lub stopkę posta, aby przycisk był widoczny pod każdym przepisem z osobna.

Aby kod zadziałał prawidłowo, nie należy wklejać go w boczną szpaltę bloga, gdyż mechanizm Foodera będzie wówczas próbował zapisać jednocześnie wszystkie przepisy znajdujące się na stronie głównej.

Dodawanie przycisku „Zapisz na Fooderze” do bloga w serwisie Blogspot

Aby dodać przycisk do szablonu posta na blogu w serwisie Blogspot, przejdź do sekcji Ustawienia a następnie wybierz opcję Posty i komentarzeW sekcji Szablon posta wybierz Dodaj i wklej kod przycisku w pole, które się otworzy. Potwierdź wprowadzone zmiany przyciskiem Zapisz ustawienia. Od tej pory przycisk Zapisz na Fooderze będzie się pojawiać w stopce wszystkich postów na Twoim blogu.

Aby dodać przycisk do archiwalnych postów ze strony, musisz dokonać ich ręcznej edycji. Dokonując zmian, pamiętaj, aby wkleić kod przycisku pod treścią edytowanego postu.

Dodawanie przycisku „Zapisz na Fooderze” do bloga w serwisie Blox

Aby dodać przycisk do szablonu posta na blogu w serwisie Blox, przejdź do sekcji Ustawienia, a następnie wybierz opcję Wpisy .Wklej kod przycisku w pole Dodaj pod każdym wpisem i potwierdź wprowadzone ustawienia przyciskiem Zapisz. Od tej pory przycisk Zapisz na Fooderze będzie się pojawiać w stopce wszystkich postów na Twoim blogu.

Aby dodać przycisk do archiwalnych postów ze strony, musisz dokonać ich ręcznej edycji. Dokonując zmian, pamiętaj, aby wkleić kod przycisku pod treścią edytowanego postu.

 


Potrzebujesz więcej informacji na temat dodawania przepisów? Sprawdź powiązane tematy pomocy: