02_1.Jak-dodać-Przycisk-Foodera-do-przeglądarek-Safari-i-Internet-ExplorerDodanie Przycisku Foodera do przeglądarki pomaga w szybkim zbieraniu przepisów.

Dodawanie przycisku do przeglądarki

Wystarczy, że klikniesz w Przycisk Foodera, kiedy jesteś na blogu lub stronie o kulinariach, a przepis zostanie dodany do Twojej kolekcji.

1. Aktywuj pasek z ulubionymi stronami w swojej przeglądarce. W przeglądarce Safari skorzystaj w tym celu z opcji Widok > Pokaż pasek ulubionych. W przeglądarce Opera wybierz Ustawienia > Paski narzędzi > Pasek zakładekW przeglądarce Internet Explorer kliknij prawym przyciskiem myszki na górną belkę przeglądarki, a następnie zaznacz opcję Pasek przeglądarki.

2. Naciśnij myszką znajdujący się poniżej tekst „Dodaj do Foodera”, a następnie (nie puszczając), przeciągnij przycisk na pasek z Twoimi ulubionymi stronami.

3. Przycisk Foodera będzie teraz widoczny w pasku ulubionych Twojej przeglądarki.

4. Wypróbuj, jak działa przycisk. Odwiedź stronę z przepisem, który chcesz zachować i naciśnij Przycisk Foodera.

5. Na ekranie pojawi się pasek z treścią przepisu, która zostanie dodana do Foodera. Nanieś ewentualne poprawki i naciśnij Zapisz.

6. Po poprawnym dodaniu przepisu zdecyduj, czy chcesz pozostać na stronie, którą przeglądasz czy wolisz przejść na stronę swoich przepisów.

Dodanie Przycisku Foodera możliwe jest wyłącznie w przeglądarce na komputerze. Na telefonie i tablecie zachęcamy do korzystania z Aplikacji Fooder.


Potrzebujesz więcej informacji na temat swojego profilu na Fooderze? Sprawdź powiązane tematy pomocy: